Навигация: Новини Фенове Съобщения Подкрепа за малките ботевисти в четвъртък!

Подкрепа за малките ботевисти в четвъртък!

Оценка на читателите: / 11
Слаба статияОтлична статия

В четвъртък на клубната база в "Коматево" ще се изиграе един от най-важните мачове в историята на ДЮШ от началото на новия век. В 14:00ч. Ботев приема ЦСКА в 1/2 финал за Купата на БФС при набор 98 и при победа "жълто-черните" ще се класират на финал.

Всички футболисти и треньорът на "канарите" призоваха за сериозна подкрепа от трибуните. Кочев си пожела бултрасите да създадат атмосферата, която той е усещал, когато е бил на зеления килим с великата жълто-черна фланелка. Защото така дербита се печелят много по-лесно!

Всичко се решава в една среща и затова е важно още от първите минути да понесем "канарите" на ръце, за да се поздравим с крайния успех. Това са двата най-силни отбора в тази възраст и срещата се явява финал преди финала.

Нека подкрепим момчетата, защото те го заслужават! Това е мачът на сезона за тях, нека им дадем нужната увереност, за да отстранят съперника! А след края на мача да празнуваме победата заедно!