Навигация: Новини Фенове Съобщения Юноша на Ботев с официално извинение към феновете

Юноша на Ботев с официално извинение към феновете

Оценка на читателите: / 105
Слаба статияОтлична статия 

Юношата от набор 96 Мартин Димитров използва трибуната, предоставена му от сайта bultras.com, за да се извини публично на феновете на Ботев, заради посещението си на мачове на Левски, както и носенето на "сини" артикули. Заради тази си постъпка вратарят си навлече гнева на "жълто-черните" фракции.

"Извинявам се на феновете, за качването на мои снимки с артикули на Левски, както и картинки на отбора на Левски. Осъзнавам, че съм от школата на Ботев Пловдив и това няма да се повтори. Съжалявам за грешката си.", заяви Мартин Димитров.

Сподели статията