Навигация: Новини Фенове Новини Берое - Ботев 2:1 10/04/13 СНИМКИ

Берое - Ботев 2:1 10/04/13 СНИМКИ

Оценка на читателите: / 61
Слаба статияОтлична статия

Ботев Пловдив падна за втори път в първенството от отбора на Берое Стара Загора, този път като гост с 2:1. Единственият гол за жълто-черните отбеляза Вандер Виейра с мощен изстрел с левия крак през второто полувреме. През първата част Мариян Огнянов нацели гредата на вратата пазена от Иван Караджов.

В главно действащо лице за поредн път този сезон се превърна съдийската тройка, която отмени чист гол на Станислав Костов в самия край на мача, а футболистите ни бяха подковани с куп жълти картони. Това направо извади от нерви 2 500-те бултраси, които подкрепиха здраво отбора си в делничния ден. Благодарение на стюардите публиката не нахлу на терена, което само щеше да доведе до нови санкции за отбора.

Домакините от Берое не успяха да създадат организация, която да събере всички фенове на най-стария отбор в България на едно място. Наложи се част от публиката да се настани в друг сектор, за да може тези, които бяха още на стълбите зад стадиона да влезнат в негостоприемния сектор и да наблюдават мача. Оказа се, че е имало бултраси, които са чакали до средата на първото полувреме на входовете да им се отдаде уникалния шанс да влезнат в сектора.

В тази среща, сумата събрана в дарителската каса за хореографии е малко над 900 лева.

СНИМКИ от мача може да видите в галерията на сайта.

СНИМКИ от официалния сайт може да видите тук.