Навигация: Новини Фенове Новини Bultras on tour - Ловеч

Bultras on tour - Ловеч

Оценка на читателите: / 58
Слаба статияОтлична статия

Една седмица почивка, без мач на любимия отбор, е като безалкохолна бира. Всичко това обаче си има и положителния ефект. Чакането за мача с Ловеч все повече ескалира и Пловдив се тресе с всяка изминаваща минута до неделя, когато 2000 бултраси ще ревнат:

"Запей с цяло гърло, запей не се щади. Подкрепи отбора със всички сили ти!"

Във всяко кътче на града ни се говори само за този мач и представянето на жълто-черните момчета срещу отбора на Христо Стоичков. Мач, който приковава вниманието и на цяла България.

Нормално, Ботев Пловдив е един от най-бързо развиващите се отбори в страната, а домакините се доказаха през последните 20 години с постоянството си, с добрата си школа и правилната политика за привличане на чуждестранни футболисти. Това обаче, което в Ловеч липсва, е всеотдайната подкрепа по трибуните. Знам, че всички си представят каква невероятна атмосфера ще създадат бултрасите в неделя от 18:00 часа.

Нека всички да станем част от този мач и ако все още имате колебания дали да пътувате просто спрете да мислите. Мачът НЯМА да се предава по Bultra TV. Напълнете багажника с две каси бира, билети за мача ще може да си купите в Ловеч.

Тръгването на рейсовете е в 13:00 часа от Колежа. Всички други коли ще отпътуват по-рано от всички части на Пловдив.

ВАЖНО: На входовете на гостуващия сектор на градския стадион в Ловеч ще бъдат поставени кутии, в които бултрасите могат да оставят пари за хореографиите за мачовете с ЦСКА и Локомотив.