Навигация: Новини Фенове Новини Жребият за Bultra CUP 2015 във вторник в залата за пресконференции на базата

Жребият за Bultra CUP 2015 във вторник в залата за пресконференции на базата

Оценка на читателите: / 2
Слаба статияОтлична статия

Жребият за третото издание на BULTRA CUP 2015 ще се проведе във вторник (15.12) в залата за пресконференции на базата в "Коматево", намираща се под клубния фен-магазин. Церемонията е с начален час 18:30 и на нея ще бъдат определени двойките за 1/16-финалите в турнира.

На жребия всеки един от тимовете трябва да има свой представител, който да участва в тегленето на съперниците. Освен това, на събитието отборите трябва да заплатят таксата за участие, която е еднократна и е в размер на 40лв.

И тази година за участие се записаха 32 тима, а надпреварата ще бъде на 19 и 20 декември на игрищата на комплекс "Оптимум" в "Тракия". Първите мачове ще стартират в 12:00ч. в съботния ден, а финалът е в 15:00ч. в неделя.

Турнирът е на принципа на директната елиминация, а отборите ще бъдат съставени от 5 полеви футболисти + вратар. Мачовете ще бъдат с продължителност от 2 полувремена по 12 минути, а при равенство ще се преминава към изпълнение на дузпи.

Медийни партньори на Bultra CUP 2015: PlovdivNews.bg и PlovdivDerby.com