Навигация: Новини Фенове На фокус Левски отново на колене в Пловдив (снимки и видео)

Левски отново на колене в Пловдив (снимки и видео)

Оценка на читателите: / 50
Слаба статияОтлична статия

Събличай, Събличай...

Левски отново бе поставен на колене в последния 6-ти мач с Ботев този сезон. Пред препълнен стадион и с отлично настроение "канарчетата" можеха да се възползват от слабака Левски и да го унижат с доста повече попадения от 2 гола в мрежата на Блажевич. Шанс!

4-то поредно домакинство Ботев вкарва по 2 гола на вечния си враг от София. Този път бултрасите не спряха да се бъзикат със сините, като скандираха през целия мач "Събличай" и "Синя тишина" към юбиляра. С тази загуба "отличниците" на Топчо вече официално се разделиха с европейска разходка това лято, което взе да им се случва доста често.

Футболистите ни вкараха по едно попадение през първото и второто полувреме. Алесандру Куртеан бе най-съобразителен и вкара в мрежата на Блажевич в 42-та минута. През второто полувреме Вуйчо Ваньо се завърна с отлично майсторско попадение в 89-та минута и сложи край на спора в дербито на 35 кръг.

Синята тишина се запази и в този двубой. Феновете от околните села на Пловдив, които подкрепяха Левски, не викнаха нито един път, за да покажат, че подкрепят отбора си. Напротив, през цялото време те псуваха по свои, хвърляха павета по бившите си футболисти и си тръгнаха толкова тихомълком, както бяха и дошли. За разлика от тях ръководството на гостите даже и не се появи на мача, а бяха оставили само шофьора на рейса да се срами от изявите на Левски.

Бултрасите пък за първи път репетираха на официален мач новата си песен "За Ботев полудяваме сега", която пуснаха ден преди мача с Левски. Видео от представянето на трибуните и песента може да видите от следващото видео:

Кратко интервю с Вандер Виейра:

СНИМКИ от двубоя Ботев - Левски 2-0 26/04/2014 може да видите в галерията на сайта!

Още снимки и информация за двубоя вижте тук.