Навигация: Новини

Четири победи за юношите

Оценка на читателите: / 41
Слаба статияОтлична статия

три победи за юношитеЧетири победи записаха юношеските формации на Ботев Пловдив в събота.

На Колежа в малкото дерби при `95 победихме Локомотив с 2:0. Малките канари имаха превъзходство през целия мач, но отбелязаха само по един гол в двете полувремена.

В Съединение юношите`93 разбиха Гигант с 4:1. Хеттрик отбеляза Костадин Цацаров, а един гол добави Миран Сардаров. До почивката жълточерните водеха с 3:1, а второто полувреме добавиха само един гол въпреки многобройните си атаки. След тази победа "канарчетата" продължават да са еднолични лидери с уникалната серия - 15 победи в 15 мача.

В Асеновград `94 размазаха Борислав Първомай с 6:1. Мачът трябваше да се играе на "Колежа", но заради изцепките в мача с Локо миналата седмица търпят наказание от 4 мача с лишаване от домакинство.

В последния двубой, който трябваше да се играе на Колежа, набор`91 победи служебно с 3:0 тима на Свиленград, понеже гостите не се явиха за срещата.